Olejek zapachowy Kwiaty wiosenne
Olejek zapachowy Kwiaty wiosenne
Olejek zapachowy Kwiaty wiosenne
SKU E-OZ-KWIOS-10 Kategoria Zapachowe

Kwiaty wiosenne

Pojemność
10,15 zł
Olejek zapachowy Kwiaty wiosenne
Olejek zapachowy Kwiaty wiosenne
Olejek zapachowy Kwiaty wiosenne
Kategoria Zapachowe

Kwiaty wiosenne

Pojemność

Olejek zapachowy "Kwiaty Wiosenne" to esencja uroku i świeżości, która przeniesie Cię w magiczny świat pełen kwitnących ogrodów i wiosennej przyrody. Jego wyjątkowy aromat przywołuje obraz pełny kolorowych kwiatów, które tańczą w powiewie wiosennego wiatru.

10,15 zł
Ilość
*Patyczki w zestawie!
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Podziel się ze znajomymi
Jesteśmy na

Olejki zapachowe to wysoce skoncentrowane syntetyczne związki zapachowe. Stanowią wyjątkową kategorię produktów, które znajdują zastosowanie głównie w aromatyzacji pomieszczeń. W odróżnieniu od olejków eterycznych, które mają swoje zastosowanie w aromaterapii i mogą wywoływać różnorodne efekty zdrowotne, olejki zapachowe koncentrują się wyłącznie na tworzeniu wyjątkowych zapachów. Mogą występować w najbardziej fantazyjnych i unikalnych wariantach, dzięki czemu można wybierać spośród szerokiej gamy zapachów, które są trudne lub wręcz niemożliwe do uzyskania w przypadku olejków eterycznych.

Sposób użycia

Należy dodać kilka kropel olejku do wody w zbiorniku nawilżacza lub na podgrzewaczu. Zwykle zaleca się dodać od 3 do 10 kropel olejku na każde 100 ml wody. Można też eksperymentować z ilością olejku, aby uzyskać pożądany poziom intensywności zapachu.

Podczas korzystania z nawilżacza lub podgrzewacza, należy zachować ostrożność i nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru. Należy także regularnie czyścić zbiornik nawilżacza lub podgrzewacza, aby uniknąć rozwoju bakterii i pleśni.

Kolekcja Kwiaty
Skład Parfum
na podstawie danych z febea.fr oraz echa.europa.eu
 • Zapalając świecę po raz pierwszy, pozwól jej palić się aż do stopienia wierzchniej warstwy (± 3-4 godziny). Spowoduje to równe topienie się wosku.
 • Umieść świecę na powierzchni odpornej na wysokie temperatury.
 • Aby świeca wypalała się równomiernie rozpalaj ją na minimum 2-3 godziny.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci i zwierząt.
 • Unikaj kontaktu zawartości z meblami, skórą lub wykończonymi powierzchniami drewnianymi. W przypadku rozlania należy natychmiast wyczyścić powierzchnię.
 • Jeśli produkt dostanie się do oczu: Ostrożnie przemyj je przez kilka minut wodą. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych należy je zdjąć, jeśli nie stwarza to trudności. Kontynuuj płukanie oczu. Jeśli podrażnienie oczu nie ustępuje: Zasięgnij porady / pomocy lekarskiej.
 • W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktuj się z lekarzem.
 • Dodaj kilka kropel olejku do wody w zbiorniczku kominka. Zwykle zaleca się dodanie 3 do 10 kropel olejku.
 • Eksperymentuj! Mieszaj olejki, zwiększaj ilość olejku, aby uzyskać pożądany/nowy zapach.
 • Regularnie czyść zbiornik podgrzewacza, aby uniknąć rozwoju bakterii i pleśni.
 • W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktuj się z lekarzem.
Dostawa:
 • Koszt dostawy zależy od wagi, rozmiaru i wartości zamówienia oraz od wybranej formy przesyłki. Całkowity koszt wysyłki pojawi się w momencie wyboru kuriera.
 • Czas dostawy może się różnić w zależności od kraju, regionu, dostawcy oraz wybranej formy przesyłki. Zazwyczaj jednak dostawa trwa od 1 do 5 dni roboczych.
 • Otrzymasz informację o wysyłce, numerze przesyłki oraz statusie zamówienia na swoje konto w sklepie internetowym oraz w mailu.
Zwroty:
 • Masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny.
 • Zwrócimy Ci koszt Towaru oraz dostawy pomniejszony o koszta zwrotu.
 • Po otrzymaniu zwrotu, mamy 14 dni na dokonanie zwrotu pieniędzy za zakupiony towar.
 • Towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu, z kompletem akcesoriów oraz bez śladów użytkowania.
Kategoria Zapachowe
więcej produktów w tej kategorii
Zapachowa podróż do magicznego świata świątecznych smaków. To esencja ciepła, błogości i radości, która przeniesie Cię w otoczenie aromatu świeżo upieczonych pierniczków.
10,15 zł
Olejek zapachowy "Róża Angielska" to kwintesencja elegancji i delikatności, zamknięta w kroplach różanych esencji. Jego wyjątkowy aromat przeniesie Cię do uroczego ogrodu pięknie kwitnących róż.
10,15 zł
Olejek zapachowy "Tulipan Holenderski" to esencja świeżości i delikatności, która przenosi Cię w malownicze pola tulipanów w Holandii. Jego wyjątkowy aromat jest pełen energii wiosennego poranka i radości kwitnących kwiatów.
10,15 zł
Olejek zapachowy "Konwalia Majowa" to delikatna i ujmująca kompozycja, która przeniesie Cię do magicznego ogrodu pełnego majowych kwiatów. Jego wyjątkowy aromat zaprowadzi nas w najpiękniejsze miejsca, gdzie wiosenna przyroda budzi się do życia
10,15 zł
Zapachowa wycieczka do krainy domowego ciepła i smaków. To esencja przyjemności, która przeniesie Cię do kuchni pełnej zapachów świeżo upieczonego ciasta z jabłkami i cynamonem.
10,15 zł
Olejek zapachowy "Biały Bez" to esencja delikatności i świeżości, która przeniesie Cię do uroczych ogrodów pełnych pachnących kwiatów białego bzu. Jego wyjątkowy aromat jest pełen harmonii i spokoju, dzięki czemu zapewni Ci chwilę relaksu i odprężenia.
10,15 zł