Olejek zapachowy Święta
Olejek zapachowy Święta
Olejek zapachowy Święta
SKU E-OZ-SWIET-10 Kategoria Zapachowe

Święta

Pojemność
10,15 zł
Obecnie brak na stanie
Olejek zapachowy Święta
Olejek zapachowy Święta
Olejek zapachowy Święta
Kategoria Zapachowe

Święta

Pojemność

Esencja magicznego czasu pełnego radości, bliskości i wyjątkowej atmosfery. To zapach, który przeniesie Cię w krainę świątecznych tradycji i wspólnych chwil spędzonych z najbliższymi.

10,15 zł
Obecnie brak na stanie
Ilość
*Patyczki w zestawie!
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Podziel się ze znajomymi
Jesteśmy na

Olejki zapachowe to wysoce skoncentrowane syntetyczne związki zapachowe. Stanowią wyjątkową kategorię produktów, które znajdują zastosowanie głównie w aromatyzacji pomieszczeń W odróżnieniu od olejków eterycznych, które mają swoje zastosowanie w aromaterapii i mogą wywoływać różnorodne efekty zdrowotne, olejki zapachowe koncentrują się wyłącznie na tworzeniu wyjątkowych zapachów. Mogą występować w najbardziej fantazyjnych i unikalnych wariantach, dzięki czemu można wybierać spośród szerokiej gamy zapachów, które są trudne lub wręcz niemożliwe do uzyskania w przypadku olejków eterycznych.

Sposób użycia

Należy dodać kilka kropel olejku do wody w zbiorniku nawilżacza lub na podgrzewaczu. Zwykle zaleca się dodać od 3 do 10 kropel olejku na każde 100 ml wody. Można też eksperymentować z ilością olejku, aby uzyskać pożądany poziom intensywności zapachu.

Podczas korzystania z nawilżacza lub podgrzewacza, należy zachować ostrożność i nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru. Należy także regularnie czyścić zbiornik nawilżacza lub podgrzewacza, aby uniknąć rozwoju bakterii i pleśni.

Skład Parfum
na podstawie danych z febea.fr oraz echa.europa.eu
 • Zapalając świecę po raz pierwszy, pozwól jej palić się aż do stopienia wierzchniej warstwy (± 3-4 godziny). Spowoduje to równe topienie się wosku.
 • Umieść świecę na powierzchni odpornej na wysokie temperatury.
 • Aby świeca wypalała się równomiernie rozpalaj ją na minimum 2-3 godziny.
 • Przechowuj w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci i zwierząt.
 • Unikaj kontaktu zawartości z meblami, skórą lub wykończonymi powierzchniami drewnianymi. W przypadku rozlania należy natychmiast wyczyścić powierzchnię.
 • Jeśli produkt dostanie się do oczu: Ostrożnie przemyj je przez kilka minut wodą. W przypadku noszenia soczewek kontaktowych należy je zdjąć, jeśli nie stwarza to trudności. Kontynuuj płukanie oczu. Jeśli podrażnienie oczu nie ustępuje: Zasięgnij porady / pomocy lekarskiej.
 • W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktuj się z lekarzem.
 • Dodaj kilka kropel olejku do wody w zbiorniczku kominka. Zwykle zaleca się dodanie 3 do 10 kropel olejku.
 • Eksperymentuj! Mieszaj olejki, zwiększaj ilość olejku, aby uzyskać pożądany/nowy zapach.
 • Regularnie czyść zbiornik podgrzewacza, aby uniknąć rozwoju bakterii i pleśni.
 • W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktuj się z lekarzem.
Dostawa:
 • Koszt dostawy zależy od wagi, rozmiaru i wartości zamówienia oraz od wybranej formy przesyłki. Całkowity koszt wysyłki pojawi się w momencie wyboru kuriera.
 • Czas dostawy może się różnić w zależności od kraju, regionu, dostawcy oraz wybranej formy przesyłki. Zazwyczaj jednak dostawa trwa od 1 do 5 dni roboczych.
 • Otrzymasz informację o wysyłce, numerze przesyłki oraz statusie zamówienia na swoje konto w sklepie internetowym oraz w mailu.
Zwroty:
 • Masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania przyczyny.
 • Zwrócimy Ci koszt Towaru oraz dostawy pomniejszony o koszta zwrotu.
 • Po otrzymaniu zwrotu, mamy 14 dni na dokonanie zwrotu pieniędzy za zakupiony towar.
 • Towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu, z kompletem akcesoriów oraz bez śladów użytkowania.
Kategoria Zapachowe
więcej produktów w tej kategorii
Olejek zapachowy "Tulipan Holenderski" to esencja świeżości i delikatności, która przenosi Cię w malownicze pola tulipanów w Holandii. Jego wyjątkowy aromat jest pełen energii wiosennego poranka i radości kwitnących kwiatów.
10,15 zł
Zapachowa wycieczka do krainy domowego ciepła i smaków. To esencja przyjemności, która przeniesie Cię do kuchni pełnej zapachów świeżo upieczonego ciasta z jabłkami i cynamonem.
10,15 zł
Olejek zapachowy "Róża Angielska" to kwintesencja elegancji i delikatności, zamknięta w kroplach różanych esencji. Jego wyjątkowy aromat przeniesie Cię do uroczego ogrodu pięknie kwitnących róż.
10,15 zł
Prawdziwy raj dla miłośników słodkiego zapachu. To aromatyczna podróż, gdzie nuty wanilii, czekolady i świeżo upieczonego ciasta przeniosą Cię w magiczny świat.
10,15 zł
Olejek zapachowy "Moskitiera" to doskonałe narzędzie, aby cieszyć się letnimi wieczorami bez niechcianych gości! Ta unikalna mieszanka zapachowa działa jak naturalny odstraszacz, zapewniając Ci spokojne i beztroskie chwile.
15,03 zł
Olejek zapachowy "Konwalia Majowa" to delikatna i ujmująca kompozycja, która przeniesie Cię do magicznego ogrodu pełnego majowych kwiatów. Jego wyjątkowy aromat zaprowadzi nas w najpiękniejsze miejsca, gdzie wiosenna przyroda budzi się do życia
10,15 zł